[22.11.2023] Wyłoniono zwycięzców 7. Edycji konkursu Camera Jagellonica

Siódma edycja konkursu Camera Jagellonica już za nami – 22 listopada br. spotkaliśmy się na wernisażu oraz oficjalnym ogłoszeniu wyników, by uhonorować tegorocznych laureatów.
[25.09.2023] Nabór do 7. edycji konkursu Camera Jagellonica

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego Camera Jagellonica, którego ideą jest zintegrowanie środowiska akademickiego, przybliżenie historii uczelni oraz pokazanie aktualnych przedsięwzięć. Do przesyłania fotografii zachęcamy studentów, doktorantów, absolwentów oraz sympatyków Uniwersytetu.
[8.12.2022] Wyłoniono zwycięzców 6. konkursu Camera Jagellonica

Za nami 6. edycja konkursu Camera Jagellonica! Wiemy już, czyje prace zostały wyróżnione! Jury oceniało prace fotograficzne w trzech tradycyjnych już kategoriach: "Architektura", "Życie studenckie" i "Impresje" oraz w okolicznościowej kategorii - "Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię", która zapowiada nadchodzący Rok Mikołaja Kopernika. Przyznane zostały także trzy nagrody specjalne – rektora UJ oraz redakcji „Alma Mater” i "Cafe Nauka".
[24.11.2021] Wyłoniono zwycięzców 5. konkursu Camera Jagellonica

24 listopada br. odbyło się ogłoszenie wyników piątej, jubileuszowej edycji konkursu Camera Jagellonica. Oprócz zdjęć w kategoriach „Architektura”, „Życie studenckie” i „Impresje” uczestnicy mogli nadsyłać swoje prace w temacie ekologii (kategoria „Była sobie ziemia”). Zupełną nowością Camery Jagelloniki w tym roku była możliwość przygotowania krótkich materiałów wideo. Niezmiernie miło nam poinformować, że jubileuszowa edycja konkursu zebrała rekordową liczbę prac - ponad 250 nadesłanych zdjęć i filmów!
[19.11.2020] Wyłoniono zwycięzców 4. konkursu Camera Jagellonica

Za nami kolejna, czwarta już edycja konkursu fotograficznego Camera Jagellonica! Ze względu na otaczającą nas rzeczywistość była to edycja wyjątkowa, w której autorzy mogli przedstawić swoje zdjęcia w specjalnej kategorii Świat w czasie pandemii, a ogłoszenie wyników odbyło się w formie zdalnej.