[15.11.2019] Wyłoniono zwycięzców 3. konkursu Camera Jagellonica

Poznaliśmy triumfatorów kolejnej edycji konkursu fotograficznego Camera Jagellonica. 14 listopada w Strefie Studenckiej w Collegium Kołłątaja - podczas wernisażu wystawy zwycięskich zdjęć - dyplomy i nagrody odebrali laureaci konkursu oraz autorzy wyróżnionych prac. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością prof. Wojciech Nowak, rektor UJ.
[23.11.2018] Wręczono nagrody zwycięzcom konkursu Camera Jagellonica 2018

Poznaliśmy triumfatorów kolejnej edycji konkursu fotograficznego Camera Jagiellonica. 22 listopada w Strefie Studenckiej w Collegium Kołłątaja, podczas wernisażu wystawy zwycięskich zdjęć, dyplomy i nagrody odebrali laureaci konkursu oraz autorzy wyróżnionych prac.
[8.11.2017] Wręczono nagrody zwycięzcom konkursu Camera Jagellonica 2017

8 grudnia ogłoszono nazwiska laureatów zorganizowanego po raz pierwszy konkursu fotograficznego Camera Jagellonica adresowanego do studentów, absolwentów oraz pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem konkursu jest zintegrowanie środowiska akademickiego, przybliżenie historii uczelni oraz pokazanie aktualnych przedsięwzięć studentów i pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.
[16.08.2017]: Spot promujący konkurs Camera Jagellonica